medyum burak hoca telefon numarası beni engellediği 2 numarası var bende ama diğer numaralarını bilenler varsa yazsın lütfen bu dolandırıcının bir çok numarası varmış farklı hoca isimlerinde. medyum burak iletişim numarası yorumlarda bulup ulaşmıştım konuştuk senin eşin gelmez kısmetin kapalı açacam kısmetini dedi, 2400 TL. paramı aldı kısmetimi açacaktı kocam eve dönecekti hesapta... medyum burak hamaylı taşıma boylama yazdı gönderdi kargoyla içi kapalıydı kağıt iç içe sarılmış gibiydi açmadım direk boynuma taktım taşımaya başladım [/b] üzerimde 2 aydır taşıyorum hiç etkisi yok içini açıp bakmak istedim medyum burak bana ne yazmış diye bir baktım ben şok oldum yaaaa :(( ne çıksa beğenirsiniz..

yolladığı vefkin resmine bakarmısınız bu ne sahtekar dolandırıcı medyum burak dolandırıcı hocaymış inanamıyorum.. hemen yakınızmıdaki cami hoacasına götürdüm güldü bana dedi bu ne sçocuğunuzmu çizdi dedi rezillik başka bir şey demiyorum

dolandırıcı medyum burak hocanın yolladığı hamaylı resmi
görsel
töbe töbe :))) hamaylı vefki çizmiş yaa görünce ne güldüm yaa 🤣🤣 medyum burak hoca yorumları gibi bir sürü yorum sitesinde övüyorlardı ama ben zaten okıduğumda yorumları anlamıştım kendi yazıyor yazdırıyor değişik kullanıcı adlarıyla medyum burak yorumları yazdırıyor bu sahtekara kesinlikle inanmayın arkadaşlar..
ya ne güldüm biliyormusun :))) o nasıl bir vefk medyum burak yuh sana böyle şarlatanlar medyum oluyor ya yazık valla