Medyumluk dünyanın çeşitli bölgelerinde farklı isimlerle anılan bir zanaattır. Günümüzde bazı medyum hocalar bu zanaatı resmi olarak yapar bunlar arasında en iyi medyum Bestami hoca diyebiliriz. Devlete vergi ödeyen medyumlar kitlelerine güven vermek adına böylesi bir yolu seçerler.

Medyum Bestami Hoca da böylesi isimlerden biridir. Vergi levhasını internet sitesinde paylaşmış olan bu kişi piyasada kendisini taklit eden kişilerin olduğunu belirtir. Bestami Hoca adıyla kendini tanıtıp insanları kandıran kişilerle kendisinin karıştırılmaması gerektiğini düşünmektedir.

Medyum Bestami Hoca Kim?
Bestami Hoca uzun süredir metafiziksel meseleler üzerine çalışan ve çeşitli yollardan medyumluk hizmeti veren bir kişidir. İnternet üzerinde gayet aktif bir şekilde yer alan bu medyumun çeşitli çalışma alanları vardır. Bu alanlardan biri astrolojidir.

Medyum Bestami Hoca hakkında araştırma yapan kişiler kendisinin internet sitesine mutlaka denk gelecektir. Bu sitede ürettiği içeriklere bakıldığı zaman Bestami Hoca’nın büyülere ve astrolojiye ilgi duyduğu tespit edilebilir. Sahip olduğu becerilerle bir sürü kişiye yardım etmektedir.

Medyum Bestami Hoca Dolandırıcı Mı?
Türkiye halkı metafiziksel meseleler üzerinden kandırılmaya fazlasıyla müsaittir. Piyasadaki pek çok sahtekar insanların parasını alarak onlara çeşitli hizmetler verdiğini söyler. Gittiği medyumu iyi araştıramamış ya da bu tür konulara pek kafa yormamış kişiler kolayca kandırılır.

Medyum Bestami Hoca şikayetleri dikkatle dinleyerek yol alır. Kendisinin gayet şeffaf bir insan olduğu görülebilir. Birkaç tane resmi sitesi vardır. Sosyal medyayı efektif bir şekilde kullanır. Cep telefonu üzerinden danışanlarla görüşmektedir.

Medyum Bestami Hoca Yorumlar Neler?
Daha evvel medyuma gitmemiş kişiler bazı konularda çeşitli şeyleri merak edebilirler. Hal böyle olunca insanlar genellikle medyumlar hakkında araştırmalar yapar. Bestami Hoca hakkında yazılan yorumları inceleyerek net bir karara varabilirsiniz.

Medyum Bestami Hoca hakkında yorumlar yazarak diğer insanlara destek olabilirsiniz. Hayatıyla alaklı bazı sorunlar yaşayan ve bu sorunları çözmek isteyen kişiler bir medyuma danışmak isteyebilirler. Sizinle benzer durumda olan kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Medyum Bestami Hoca Sahtekâr Mı?
Gerçek bir medyumla bir dolandırıcı arasındaki farkı anlamanın en kolay yolu o kişinin vergi levhasının olup olmadığına bakmaktır. Türkiye’deki çok az medyum devlete vergi verebilecek statüye erişmiştir. Yasal yollardan çalıştığını gösteren medyumlara belli ölçüde güven duyulabilir.

Medyum Bestami Hoca güvenilir mi? Bu soruyu herhalde kendine pek çok kişi sormuştur. Bu medyumla alakalı kafasında soru işaretleri olan kişilere destek olabilirsiniz. Medyumla herhangi bir deneyiminiz olduysa başınızdan geçenleri diğer kişilere aktarabilirsiniz.

Medyum Bestami Hoca Şikâyet Var Mı?
Metafizik uzmanları ya da astrologlarla yolu kesişen kişiler bazen bu kişilerden memnun olmazlar. Kandırıldıklarını hisseden sayısız kişi internette bu durumu paylaşırlar. Bu sayede diğer kişiler medyum seçimlerini değiştirmektedir.

Medyum Bestami Hoca yorumları ciddiye alan bir medyumdur. Müşterilerinin yazdığı bazı şeyleri internet sitesinde paylaşır. Bu sayede insanların güvenini kazanmaya çalışmaktadır. Söz konusu astroloji olduğunda karşılıklı güven oldukça mühimdir.

Medyum Bestami Hoca Büyü Yaptıranlar
Aşk büyüsü ve Büyüler binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan ve hayatın gidişatını değiştirdiği düşünülen özel riteüllerdir. Hemen her kültürde bu ritüellere rastlamak mümkündür. Günümüzde medyumların bir kısmı büyü yapmaya sıcak bakma bakmaktadır.

Medyum Bestami Hoca işlem yaptıranlar için özel bir yol haritası izler. İnternet sitesinde paylaşılan yazılara göre kendisine danışan kişiler genellikle aşk büyüsü talep etmektedirler. İkili ilişkilere dair çeşitli büyüleri kendisine yaptırtmak mümkündür. Büyünün kısa sürede tutacağı öngörülebilir.

Medyum Bestami Hoca Vefk Yaptıranlar
Kelime anlamı olarak tesirli dua anlamına gelen vefkler çeşitli amaçlar için uygulanan bir işlemdir. Bir kağıt üzerine çizilen şekiller, harfler ve sayılar sayesinde kişilerin kaderinin değişebileceği düşünülmektedir. Günümüzde bazı medyumlar vefk yazma hizmet verirler.

Medyum Bestami Hoca şikâyet ve sorunları dinleyerek hareket eder. Kendisine yöneltilen talepleri kısa süre içerisinde yanıtlar. Vefk işleminin tesirli olması için kişilerin bazı dualar etmesi gerekir. Vefkler çok farklı amaçlar için kullanılabilirler.

Medyum Bestami Hoca Hoca Web Sitesi
Günümüzde pek çok medyum internetten faydalanmaktadır. Aynı şey Bestami Hoca için de geçerlidir. Kendi kitlesiyle internet üzerinden sıklıkla temasa geçen bu medyumun internet adresi şu şekildedir: https://www.medyumbestamihoca.com/. Kendisinin sosyal medyada da epey aktif olduğu söylenebilir.

Medyum Bestami Hoca iletişim için internet adresindeki formu kullanmaktadır. Bu sayede herhangi bir şikayetinizi bu medyuma iletebilirsiniz. Web sitesinde yazılı numaralarından kendisine ulaşabilirsiniz. Medyumun sosyal medyadan gelen talepleri kabul etmediği düşünülebilir.

Medyum Bestami Hoca Yaptığı Çalışmalar
Bestami Hoca’nın uygulamaları genellikle astroloji üzerinedir. Doğum haritası okumak ya da geleceğe dair bazı çıkarımlar yapmak gibi hizmetleri gerçekleştirdiği düşünülebilir. Kendisi aynı zamanda büyü üzerine de çalışmaktadır.

Medyum Bestami Hoca aynı zamanda vefk üzerine de sıklıkla çalışmaktadır. Kendisinden herhangi bir hizmet aldıysanız başınızdan geçenleri diğer kişilere aktarabilir ve böylece nitelikli bilginin çoğalmasına yardımcı olabilirsiniz. Türkiye’de pek çok kişi bu medyum hakkında araştırma yapmaktadır.